Alla anmälda hittills…

Inlines 28 km – med stavar (H/D)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Marcus Johansson IF hagen Sk

Inlines 28 km – utan stavar (H/D)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Marius Bratli Aktiv SK
Frode Eidsmo Oslo Speedskaters
dag eriksen Oslo Speedskaters
Reine Karlsson Tanums IF
Ove Lundberg Vo2 Inline- & cykelklubb
Erik Michelsen Oslo Speedskaters
Gerrit Middelkoop Oslo Speedskaters
Emil Nielsen VARK
Fredrik Sinclair Varbergs RSK

Löpning 1 km (barn 0-10)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Emilia Pålsson Tanums IF
Markus Pålsson Tanums IF
Sofia Pålsson Tanums IF
Josef Samzelius Tanum Invest AB
Erik Ström
Hugo Ström

Löpning 5 km (H/D)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Therese Carlson
Klaes Göransson Äspereds IF
Stéphanie Karlsson
Annette Samzelius Tanum Invest AB

Löpning 5 km (P16/F16)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Mira Göransson Äspereds IF
Vincent Samzelius Tanum Invest AB
Lina Sjöberg

Löpning 10 km (H/D)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Berit Hugoson Kvillebyns SK
Even B. Løvås Team Selkvinnen/Halden
Jonas Martinsson IFK Växjö
Joakim Ulvhammar
Petra Widen Grebbestad

Rullskidor 14 km (H/D)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Klaes Göransson Äspereds IF
Asbjørn Lund Onsaker Trøsken IL

Rullskidor 14 km (P16/F16)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Andreas Bergsland Trøsken IL
Mira Göransson Äspereds IF
Anton Karlsson Tanums IF
Tuva Persson Tranemo If Skidor
Oscar Reiersen Trøsken IL

Rullskidor 28 km (H70/D70) OBS! ändrad längd

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Bertil Persson Göteborgs Skidklubb
Jan Soovik Göteborgs Skidklubb

Rullskidor 35 km (H17-20/D17-20)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Mads Arnesen Fredrikstad Skiklubb/Team Craft Østfold
Marte Bergsland Trøsken IL
Philip Drivenes Fredrikstad sk/Team Craft Østfold
Fredrik Fossum Jensen Tistedalen FL – Team Craft Østfold
Albin Persson Tranemo IF Skidor
Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb
Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb

Rullskidor 35 km (H21/D21)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Linus af Wåhlberg Ölands SK
Elin Arvidson OK Lindéna
David Augustsson Hindås SK
Mattias Bryntesson Trollhättans SOK
Rasmus Helgersson Ölands SK
Alexandra Jansson Ölands SK
Markus Jönsson Tranemo IF
Johan Kanto IK Stern
Fredric Killén Tränings konsulten
Magnus Larsson
Ulrika Lindberg Ik Stern
David Ranfalk IK Stern
Gustav Törnqvist Ik Stern
Andreas Viker IK Stern
Tobias Westman Ik Stern

Rullskidor 35 km (H40/D40)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Markus Boltorp Eds SK
Richard Brankell Mölndal Outdoor IF
Anders Carlson SOK 68
Andreas Davidson Borås SK
Magnus Hamp IK Stern
Johan Käll Borås Gif
Per Löwendahl Göteborgs Skidklubb
Stefan Olsson AXA SC
Patrik Rasmussen Bovallstrands Skidklubb
Anders Sörensson Team Swedemount SC
Björn Tjällgren Trollhättan
Marcus Vising Uddevalla IS
Thomas Wollentz Halmstad Skidklubb

Rullskidor 35 km (H50/D50)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Adam Blomberg Göteborgs skidklubb
Adam Blomberg Göteborgs Skidklubb
Jonas Häger Ryda sk
Kenneth Ingemarsson IK Stern
Karin Johnsson IK Stern
Jörgen Lindgren Ik Stern
Arne Nåbo Trollhättans SOK
Lars-Henry Selin Bullarens GOIF
Eleonor Öström IK Stern

Rullskidor 35 km (H60/D60)

Förnamn Efternamn Förening/Företag
Leif Eklund Ifk skövde sk
Göran Johansson Magra IS
Matz-Göran Melin ApladalensLöpareklubb
Sören Skålberg IK Stern
Bo Tigerberg Lidköpings VSK
Kent Tigerberg Lidköpings VSK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *